Kapslové kávovary – káva od profíka

Nezařazené

Kapslové kávovary – káva jako od profíka. Toužíte po chutném espressu, ale nechce  se vám jít do vzdálené kavárny nebo platit drahé peníze? Pořiďte si domů kapslový kávovar. Na trhu je opravdu široký sortiment od levnějších modelů, po exkluzivní za desítky tisíc korun. Obsluhu i údržbu zvládne každý.

kapslové kávovary
Kapslové kávovar

 

Kapslové kávovary umí mnoho

Než se pustíte do výběru kávovaru, ujasněte si, jakou kávu budete chtít pít. Kapslové kávovary mají více funkcí a každý zvládá něco jiného. Jeden typ kávovarů vám připraví pouze espresso a lungo, obtížně se shánějí kapsle a nemají trysku na s párou, kterou se mléko pění. Další kávovary jsou tzv. Multidrinky, které vám připraví veškeré typy espressa, mléčných variací i kakaové nápoje a stačí přitom jen vložit kapsli. Plně automatické kávovary mají v sobě i napěňovač čerstvého mléka. Stiskem jednoho tlačítka si připravíte espresso, capuccino dle libosti. Při přípravě se neumažete, nebudete mít kávu bez vůně a chuti. Celý proces přípravy pak netrvá více než minutu.

Proč si pořizujeme kapslové kávovary?

Příprava kávy je s nimi velmi snadná. Stačí si vložit kapsli do kávovaru a přístroj nastaví tlak, upraví si množství vody, správnou teplotu. Nevýhodou je naprostá neuniverzálnost kapslí. Pokud vybíráte kapslové kávovary, pak zjistíte, že každá značka je kompatibilní s vybraným druhem kapslí. Při výběru kávovaru se zaměřte na to, jak široký je sortiment kapslí a vybraných nápojů u kapslového kávovaru který jste si vybrali.

Díky elegantnímu vzhledu, snadné obsluze, chutné kávě se kapslové kávovary stávají nepostradatelným pomocníkem nejen v domácnostech a kancelářích. Díky různým barvám, funkcím si vyberete takový, který bude ladit s vaší kuchyní či pracovnou. Můžete připravovat zajímavou kávu, zkoušet nové chutě, zdobení a svou kreativitu.

 

Comments are closed.